Venus S

iki 200 keleivių Kryptys: Klaipėda

Toks vienintelis Lietuvoje - didelis ir įspūdingas trijų denių pramoginis laivas „Venus“ talpina iki 200 žmonių ir kursuoja iš Klaipėdos iki Jūros vartų, Smiltynės, Juodkrantės, Nidos ir net Mingės.

Laive organizuojamos įvairios šventės - vestuvės, gimtadieniai, įmonių šventės, apžvalginiai kruizai po marias, įvairūs vakarėliai bei žvejyba.Primajame denyje yra pagrindinė Jūsų šventės vieta, kurioje paprastai vyksta visa programa.

Pirmasis denis yra apie 100 kv. m. ploto su dideliais langais. Vėsiu oru ši erdvė yra šildoma, o esant tvankiam orui čia veikia kondicionierius. Dėl to ši patalpa yra pati tinkamiausia bet kokiai šventei bet kokiu oru. Šioje salėje telpa iki 100 žmonių, sėdimų vietų - 70-80. Yra baras, garso aparatūra, todėl galima organizuoti šventes ir su gyva muzika!

Antrasis denis yra su stogu ir atvirais šonais. Ilgi mediniai suolai stacionariai įtaisyti salės pakraščiuose, yra galimybė išnešti visus nereikalingus stalus ir padaryti puikią stovimą erdvę. Gryname ore tinka organizuoti kokteilių barą, pikniko ir alaus stalą, be to antrasis denis yra ideali vieta šokių aikštelei ar net vestuvių ceremonijai!

Trečiasis denis – tai apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria įspūdingiausi vaizdai plaukiant Klaipėdos mariomis. Čia vienu metu gali būti apie 20-30 žmonių.

Pagrindinė laivo švartavimosi vieta - Kruizinių laivų terminalas, Pilies g. 4, Klaipėda

Maksimalus keleivių skaičius: 200

Laivo pastatymo metai: 2004 m.

Šalis: Turkija

Laivas Klaipėdoje: nuo 2007 m.

  • Dengtas denis
  • Erdvus denis
  • Garso/vaizdo aparatūra
  • WC
  • Virtuvė
  • Kavinė/Baras

Kainos
4 val. 1400€ Klaipėda - Juodkrantė - Klaipėda
2 val. 700€ Apžvalginis kruizas po uosto akvatorija
8 val. 2800€ Klaipėda - Nida - Klaipėda

Laivo vieta žemėlapyje